Strony o biznesie, które warto czytać

Strony o biznesie, które warto czytać

Ilość serwisów dotyczących działalności biznesowej w Internecie jest jednym słowem przeogromna. Każdy, kto wprawdzie jest zainteresowany tym tematem doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że tylko pewna część z tych portali warta jest by regularnie je przeglądać. Jakie zatem serwisy są godne naszej uwagi?

Sala konferencyjna Wrocław

Popularność serwisów

Wedle danych rankingowych najczęściej cytowanym serwisem jest www.pb.pl. Czy jednak jest to najchętniej odwiedzany serwis w sieci? Otóż nie do końca. OdnaleźćWyszujać możnabowiem kilkadziesiąt innych adresów, które są bardziej popularne i entuzjastyczniej odwiedzane.

Jakie portale są godne uwagi

Witryny, które z pewnością należałoby odwiedzić, aby znaleźć wiadomości na temat biznesu to www.money.pl. W portalu tym wyszukać można informacje odnośnie między innymi gospodarki, polis albo podatków. Innym, wartym rekomendacji adresem jest infor.pl z przeniesieniem na zakładkę dotyczącą biznesu. Wyszukać można w nim mnóstwo konkretnych danych i porad odnośnie prowadzenia swojej firmy. Na uwagę zasługuje również biznespolska.pl, czyli serwis który gromadzi najbardziej istotne informacje i zdarzenia na temat działalności biznesowej w Polsce.

Zostaw odpowiedź