Czym kierować się przy wyborze ubezpieczenia?

Czym kierować się przy wyborze ubezpieczenia?

Marzec, kwiecień to czas, w którym najchętniej nabywamy samochody. Co się z tym wiąże także w tych dniach planujemy ubezpieczyć nowy samochód. Wybór agencji ubezpieczeniowej, to decyzja nad jaką musimy dwa razy pomyśleć.

Czym powinniśmy się kierować przy wyborze?

Zepsuty samochódWarto sprawdzić oferty z każdej ubezpieczalni, a następnie wybrać jedną najlepszą. Wobec tego proponujemy Państwu zgłosić się do agenta jaki zaproponuje sporo firm ubezpieczeniowych. Podobny sposób wyboru ubezpieczalni zalecamy stosować także w przypadku innych ubezpieczeń niż na samochód.OC/AC- z których dodatków skorzystać?Ostatnio pojawiła się moda na ubezpieczenie zniżek.

Jeżeli jesteśmy osobą, która często jest sprawcą kolizji, to polecamy z tej możliwości skorzystać. Warto pamiętać! Jeśli naszym samochodem, będzie jeździć osoba w wieku poniżej 25 roku życia- należy zaznaczyć to w ofercie. Warto pomyśleć także nad ubezpieczeniem szyb. W razie pęknięcia możemy wówczas liczyć bezpłatną wymianę do kilku tysięcy złotych. W trakcie wyboru ubezpieczalni warto również posłużyć się na opiniach znajomych.

Zostaw odpowiedź